Horní menu

Exkurze - Vzdělání a řemeslo, ZZS JčK

Datum konání:
4.11.2021

Ve čtvrtek 4. 11. 2021 se žáci 8. a 9. třídy zúčastní exkurze do Českých Budějovic
Žáci 9. třídy navštíví výstavu Vzdělání a řemeslo, která se každý rok koná na výstavišti v Českých Budějovicích.
Budou  mít možnost seznámit se s nabídkou středních škol a studijních i učebních oborů v našem regionu. Prezentace některých škol bývají velmi názorné a zajímavé, takže deváťáci se určitě nudit nebudou.
Žáky 8. třídy čeká exkurze na stanici Záchranné zdravotnické služby Jihočeského kraje. Seznámí se systémem Záchranné zdravotnické služby, jejím vybavením a připomenou si základní pravidla první pomoci. Dále se podívají i na Protialkoholní záchytnou stanici.

Odjezd ze školy je přibližně v 7:45 hodin, předpokládaný návrat ve 12:15 hodin. Odpolední vyučování proběhne podle rozvrhu.