Úvod > Základní škola > Důležitá sdělení ZŠ > Čihovice Fest 2022

2.9.2022
Datum ukončení:
3.9.2022

Domov sv. Anežky a Gymnázium Týn nad Vltavou Vás zvou na festival Čihovice Fest. Akce se koná v pátek a sobotu 2. a 3. září a vystoupí na ní řada umělců z okolí.

Páteční program je hodně zaměřen na rodiče s dětmi - se svým divadlem vystoupí skvělý Víťa Marčík, proběhne autorské čtení z knihy „Jmenuji se orel" o životě jedné slepice (kniha byla nominována na cenu Magnesia Litera). V sobotu zahraje mimo jiné kapela Epydemye a místní Nepresso, stand-up předvedou dva studenti vltavotýnského gymnázia.

Vstupné na festival je dobrovolné a bude věnováno na podporu sociálních služeb v Domově sv. Anežky pro lidi s mentálním postižením. Klienti domova na festivalu také sami vystoupí, v pátek zazpívají s kapelou Živelná pohroma a zahrají své autorské divadelní představení na motivy Malého prince.

Čihovice fest plakát