Úvod > Základní škola > Důležitá sdělení ZŠ > Zahájení nástavby bílé budovy školy

Zahájení nástavby bílé budovy školy

25.1.2021

Vážení rodiče,

v minulém týdnu došlo k předání stavby - „Nástavba bílé budovy školy“.

Od 25. 1. 2021 dojde k zahájení stavebních prací. Samozřejmě to přinese pro školu i pro vás dočasné změny, které budou trvat až do podzimu 2021.

Změny se budou týkat hlavně příjezdu ke škole. Silnice kolem budovy školy bude uzavřena pro automobily, zůstane pouze průchod pro pěšío termínu uzavření vás budeme informovat.

Parkoviště bude dočasně zrušeno, parkování bude možné u samoobsluhy Trefa.

Do odvolání se může používat současný vchod, budeme reagovat na aktuální požadavky stavební firmy. Je nutné s opatrností procházet začínající stavbou.

Vstup do školy bude později umožněn starým vchodem přímo z náměstí. Na vratech umístíme tabulku s nejdůležitějšími telefonními čísly, pro případ uzamčení školy.

Žáci, kteří navštěvují školní družinu, použijí ráno při příchodu vstup přes mateřskou školu, projdou spojovacím tunelem do školy. První týden je můžete doprovodit až ke dveřím do školy, než si žáci zvyknou a zvládnou to sami. Do budovy školy však vždy vstoupí pouze žák, bez doprovodu.

Pokud platíte žákům obědy hotově, zaklepete na okno pí Lomské, která si od vás převezme peníze.

Stavba nás na nějakou dobu omezí, ale proti tomu získáme dvě nové speciální učebny, které určitě potřebujeme.

Může se stát, že v průběhu stavby budeme muset hledat jiné možnosti zajištění provozu školy. Stane se, že přijatá opatření nebudou fungovat tak, jak jsme si představovali. Prosíme proto o trpělivost a vstřícnost. Vždy se budeme snažit vše vyřešit a zajistit hlavně bezpečnost našich žáků.

Děkuji za pochopení a toleranci, společně to určitě zvládneme.

Mgr. Anna Šubrtová

ředitelka ZŠ a MŠ