Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > 9. třída v roli učitelů

9. třída v roli učitelůDatum konání:
24.4.2024

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos pokračovali žáci 9. třídy v tradici, kdy se na jeden den stanou učiteli. Společně se domluvili na výběru třídy a předmětů, které měli vyučovat. Učitelé jim zadali téma dané hodiny, žáci si  vypracovali přípravy na vyučování, zkonzultovali s vyučujícími a ve středu 24. dubna se s odvahou pustili do výuky. A výsledek? Většina deváťáků se svědomitě připravila a hodiny statečně odučili. Výkony některých žáků byly až profesionální. Jiní zase zjistili, že příprava na hodiny zabere dost času a že udržet pozornost a aktivitu třídy není vždy jednoduché. Většina „žáků – učitelů“ byla se svým výkonem spokojena a den si užili. Žákům nižších tříd se zpestření školního roku líbilo a na tento den se už dopředu těšili.

9. třída v 1. třídě
9. třída v 1. třídě
9. třída v 1. třídě
9. třída v 1. třídě
9. třída v 6. třídě
9. třída v 2. třídě
9. třída v 5. třídě
9.třída učí
9. třída v 2. třídě
9. třída v 3. třídě
9. třída v 1. třídě
9. třída v 3. třídě
9. třída v 3. třídě
9. třída v 6. třídě