Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > Dopravní soutěž mladých cyklistů a Dopravní soutěž o pohár městské policie Týn nad Vltavou

26.4.2022
Datum ukončení:
27.4.2022

Dopravní soutěž mladých cyklistů v Týně nad Vltavou

Po dvouleté pauze se žáci naší školy zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů v Týně nad Vltavou. Naši školu reprezentovala dvě družstva. Za I. kategorii - Martina Dudlíčková, Kristýna Vomáčková, Robert Hanzlík a Adam Frolík. V II. kategorii pak Adéla Šnorková, Karolína Vomáčková, Prokop Přibyl a Pavel Kubík. Mladší žáci se umístili ze sedmi škol na pátém místě. Starší žáci na místě třetím. Díky svému umístění se dostali do okresního kola v Českých Budějovicích.

O den později se žáci 4. třídy zúčastnili „Dopravní soutěže o pohár městské policie Týn nad Vltavou 2022“. Třídu zastupovalo čtyřčlenné družstvo ve složení Martina Dudlíčková, Kristýna Vomáčková, Vladimír Pinc a Robert Hanzlík. Ostatní žáci si mohli také vše vyzkoušet. Soutěžilo se v praktických i teoretických dovednostech a ve zdravovědě. Teorie zahrnovala vědomostní test

z pravidel silničního provozu a znalostí první pomoci, praxe, pak jízdu na kole s dodržováním silničních předpisů a jízdu zručnosti.

Umístili jsme se na krásném čtvrtém místě. Našim soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme!