Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > Vánoční trh - Stonožka 2021

Vánoční trh - Stonožka 2021Datum konání:
26.11.2021

Poděkování

 

Páteční charitativní odpoledne spojené tradičně s rozsvícením vánočního stromu probíhalo tak trochu „naruby“ a všichni jsme se obávali o jeho průběh. Ale výsledek předčil naše očekávání! Vy

všichni, kteří jste byli při tom, víte, že nic nebylo jako obvykle. Abychom dodrželi vládní nařízení, začal prodej výrobků pro Stonožku už ve 14 hodin odpoledne. Přesto byl zájem o ně obrovský.

Jsme vděčni a velmi děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc nejen svým nákupem, ale především také těm, jejichž šikovné ruce vytvořily nádherné výrobky, výborné zákusky, perníčky

a další sladkosti. Starší děti se ujaly „obchodu“ a se svými učiteli ochotně prodávaly, i když počasí příliš nepřálo.

V 17 hodin došlo i na krásné vánoční písničky v podání dětí ze školního pěveckého kroužku, při nichž byl rozsvícen vánoční strom.

A výsledek? Téměř 30 tisíc korun, které pomůžou potřebným dětem.

Jsme si vědomi toho, že tak úžasného výsledku bychom nikdy nedosáhli bez přičinění a pomoci vás všech. Znovu se tedy patří poděkovat dětem, rodičům, učitelům a dalším přátelům Stonožky. Také našim hasičům, pracovníkům Městyse v čele s paní starostkou, školní kuchyni, Klubu žen a v neposlední řadě také klientům z Domova pro seniory ve Veselí nad Lužnicí, kteří přispěli svými výrobky.