Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > Zdravá svačina ve školní jídelně

Zdravá svačina ve školní jídelněDatum konání:
5.4.2024

Od poloviny listopadu se naše základní škola rozhodla nabízet žákům možnost svačit během velké přestávky přímo ve školní jídelně. Tento krok byl učiněn s cílem nejen podpořit zdravé stravovací návyky mezi našimi žáky, ale také nabídnout pohodlné a vyvážené možnosti pro ty, kteří ráno nestíhají snídat nebo potřebují doplnit energii během dne.

Nyní, po půl roce od zavedení tohoto programu, s potěšením zjišťujeme, že se naše nabídka setkala s výrazným zájmem. Přibližně 50 žáků pravidelně využívá možnosti svačiny, a to díky lákavému výběru, který zahrnuje zdravé pomazánky, domácí buchty, mléčné výrobky, a především širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny. Tímto způsobem se nám podařilo zajistit, že naši žáci mají přístup k vyvážené a nutričně bohaté stravě.

Jsme nadšeni, že náš svačinový program zaznamenal pozitivní ohlas a že může přispět k rozvoji zdravých stravovacích návyků u našich žáků.

Naše upřímné díky patří všem kuchařkám, které jsou srdcem našeho svačinového programu. Děkujeme za vaši neocenitelnou práci a pozitivní dopad na zdraví našich žáků.

svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina
svačina