Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > Exkurze do ekologické školy ve Veselí nad Lužnicí

Exkurze do ekologické školy ve Veselí nad Lužnicí

24.11.2022

Sedmá třída se vypravila na soukromou prohlídku prostor Střední odborné školy ekologické a potravinářské ve Veselí nad Lužnicí. Žáci viděli prostory školního minipivovaru, chemických a biologických laboratoří a školního pozemku včetně chmelnice. Žáci se přímo zapojili do vyučování při laboratorních cvičeních z biologie posledního ročníku, kteří jim vysvětlili a ukázali jejich náplň práce. Největší úspěch exkurze měla poslední část, ve které jsme měli možnost nahlédnou do sklepních prostor, kde má škola terária a akvária. Žáci mohli pozorovat různé druhy plazů, pavouků a ryb a některé druhy hadů si mohli také pochovat.