Úvod > Základní škola > Akce školy - fotogalerie > Turnaj v přehazované ZŠ Ševětín

Turnaj v přehazované ZŠ Ševětín

19.3.2024

V úterý 19.3. jsme byli pozváni na turnaj v přehazované do ZŠ a MŠ Ševětín. Celkem zde bylo osm týmů. Týmy složené z žáků 3. - 5. třídy se utkali ve čtyřech zápasech (tři zápasy ve skupině a jeden o umístění). O perfektní atmosféru, hodnou velkým turnajům, se postarali naši fanoušci, kteří hnali naše týmy dopředu. Jejich ohlas byl tak velký, že se našim třem týmům podařilo zahrát si o všechny tři medailová umístění. Dokonce se v boji o zlatou medaili utkaly dva naše týmy.

Chtěla bych moc poděkovat všem zúčastněným na turnaji v přehazované za skvěle odvedené výkony v jednotlivých zápasech.

Ať už se to týká samotných hráčů a hráček, kteří předvedli nadstandartní výkony, nebo fanoušků, kteří byli nedílnou součástí tohoto turnaje.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další sportovní úspěchy.

Konečné výsledky byly následující:

Umístění Tým
1. místo Bukovsko 1